| beauty a întrebat:

Cum pot sa copiez un document format Adobe Reader in Microsoft Word, spuneti-mi pasii care trebuie urmati. Multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.foxitsoftware.com/pdf/editor/#

sau daca ai adobe acrobat professional, este cel mai bun si permite modificarea unui document PDF. Dar in principiu nu se face nicio modificare in PDF si mai ales este foarte greu sa modifici din PDF in word... microsoft nu permite asta, dar au fost creati niste convertori : http://www.pdf-file.com/freetrial.asp Asta nu stiu daca te ajuta prea mult, iti trebuie versiunea full(pe care trebuie s-o cumperi)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pdftoword.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.pdftoword.com/default.aspx incearca asta. e cel mai tare