| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac repede urmaritori pe Instagram?

Nu vreau intrebari de genu,, La ce ai nevoie de ei?"

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt anumite aplicații, dacă vrei să-i obții repede, intr-un timp scurt, de ex:
Get Followers, Followers Pro for Instagram
Alte sfaturi: http://daytrend.ro/cum-sa-faci-followeri-urmaritori-pe-instagram/

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Postezi des, pui multe hashtag-uri, dai follow la multă lume și la multe vedete.

Răspuns utilizator avertizat
| Necunoscutu92 a răspuns:

Punând hastaguri la postări.Trebuie sa postezi macar 1data pe zi sa fie și activi sa nu postezi conținut 18 +

| Shinderiu a răspuns:

Nu folosii aplicații pentru followeri. O sa ii scoată oricum instagramul. Încearcă sa postezi des și sa pui hashtag-uri populare la postari. Dacă vrei o sa îți fac promovare. Doar trimite mesaj la _atlantix_