| 7639781254 a întrebat:

Cum pot sa fac rost de bani repede? (in jur de 1200-1500 de lei). Precizez ca nu vreau sa-i fur si ca am doar 16 ani. Multumesc anicipat.

Răspuns Câştigător
| EnglandGB a răspuns:

Buna.acum m-am gandit ca poate te pot ajuta eu! bani multi si repede, trebuie sa te dezamagesc si sa iti spun ca nu ii poti castiga numa daca "jef..esti o ba.ca"laughing glumesc,dar ca sa-ti fiu de folos, poti sa te angajezi ca promoter, sau undeva la o terasa, hotel ca si ospatar. daca ai ceva experienta, daca nu te iau in proba cred 1/2 sapt si dupa aia e ok! sper ca te-am ajutat

| 7639781254 explică (pentru EnglandGB):

Multumesc! :*

| EnglandGB a răspuns (pentru 7639781254):

Cu mare placere!:* tu de unde esti?

| 7639781254 explică (pentru EnglandGB):

Din Campulung Muscel.

| EnglandGB a răspuns (pentru 7639781254):

Nu stiu ce terase sau hoteluri sunt dar incearca peste tot. Sau cere bunicilor, rudelor

| 7639781254 explică (pentru EnglandGB):

Dar tu de unde esti? big grin

| 7639781254 explică (pentru EnglandGB):

Sa stii ca sunt cateva...ma descurc eu. big grin

| EnglandGB a răspuns (pentru 7639781254):

Mures

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si repede vrei? haha

| JustSolutions a răspuns:

Fate ospatar sau daca nu mai tii deloc la coloana du-te la un gater si fa 2 ture pe zi intro jumatate de luna (maxim o luna) o sa ai banii insa cu consecinte destul de grava