| w0dH a întrebat:

Cum pot sa fac sa nu mai fiu o persoana foarte agresiva fizic?
Verbal nu am probleme si ca fire sunt o persoana foarte linistita.
Din cauza asta am avut probleme destul de grave cu fostele relatii,interactionarea cu persoane si cel mai grav cu organele legii.
Fac sala de ceva timp si box dar parca nu prea ma ajuta.
La psiholog m-am dus, degeaba.

3 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Fire linistita fara agresivitate verbala, dar cu agresivitate fizica.
Imi si imaginez un NPC care se uita la tine fara expresie si iti da un pumn, asa dintr-o data.
Cele doua parti exact opuse ale personalitatii tale nu prea se "pupa".

| w0dH explică (pentru Mayhem666):

Cine a spus ca trebuie sa se potriveasca? urmam clasicul "psihologiei" pe care sunt convins ca n-ai studiat-o in amanunt, de aici rezulta si raspunsul tau impertinent.
prima data ma bat cu aia din minecraft dupa cu tine happy

| Mayhem666 a răspuns (pentru w0dH):

Raspuns tipic neandertal. Ce pot sa mai spun. Vorbesti de parca ti te-ai fi nascut cu cartea de psihologie in mana.
Si de unde pana unde discutia cu minecraft? Tu oricum pari genul care da rage quit imediat cum e omorat de cimeva cand joaca pvp. Parca si vad cum rupi tastatura in doua si incepi sa urli prin camera ca un urangutan.