| Davidvo a întrebat:

Cum pot sa flirtez cu baiatul de care imi place? Amandoi avem 15 ani.Dau funda

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Depinde ce tip de băiat e şi dacă te place, degeaba îl placi dacă el nu simte o atracţie faţă de tine.

Poţi începe prin prieteni comuni, dacă e în aceeaşi clasă cu tine e super uşor, găseşti o bancă în apropiere, de preferat spate sau faţă şi vorbeşti cu el, dar nu des. rar, să nu se vadă chiar pe faţă că ţie-ţi place tipu.

Al 2 lea sfat ar fi să o iei uşor să "analizezi" terenul, şi când ai toate lucrurile puse la punct, să te duci pusă pe treabă cu temele făcute.

Mă gândesc că sunteţi la liceu ambii, dacă aveţi 15 ani, deci, nu e greu, doar stai pe lângă el, încearcă să te bagi în seamă, nu-i un lucru rău să stai cu prietenele lui şi când vine să-i zici "Bunăăă", lasă lucrurile să vină de la sine şi nu te grăbii, băieţi sunt, destui chiar.

Mult noroc laughing

| Davidvo explică (pentru Alexuţ02):

Multumesc mult!

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Davidvo):

N-ai pentru ce. nu sunt expert în asta, dar poţi încerca aşa... de obicei când ai prietene comune cu el, e mai uşor.