| matadoru a întrebat:

Cum pot sa ii arat si sa-i spun unei fete ca-mi place mult de ea?

Răspuns Câştigător
| thefirstangel a răspuns:

Pai... fa-i complimente...fii mai galant cu ea(decat cu celelalte fete)uita-te numai la ea. pune-l pe prietenul tau cel mai bun sau pe pr ei(vezi sa fie d incredere) sa ii spuna ca o placi.sh poate va combinatzi.

iti dau un sfat...nu-i poti demonstra unei fete ca o placi numai prin gesturi...asa ca mai bine pune p cineva sa ii spuna si sa-o intr daca vreti sa va combinati

bafta!

fundita?

11 răspunsuri:
| matadoru explică:

@denisse dulshe06 de uitat ma uit la ea.Se intampla sa fim in aceeasi clasalaughing

| Anghelescu_Georgian-claudiu_1994 a răspuns (pentru matadoru):

Sall matadoru si eu sunt in aceeasi situatie am incercat sa ii spun am incercat si sa ii fac cadouri ea este entuziasmata de vizitele pe care i le fac nu este seara sa nu neo petrecem impreuna dar cu toate astea ea nu mi-a dat niciun rasp
mi-a zis ca vrea sa fim doar prieteni ff buni uh ce ma sfatuiesti?

| nana a răspuns:

Buna matadoru.Sa ii arati persoanei de langa tine ca o iubesti? Fiecare are modul lui de a arata iubirea. In primul rand, arata-i cat de mult inseamna, pentru tine timpul petrecut alaturi de ea.Arata-i respectul si admiratia ta, printr-un zambet cald si sincer de fiecare data cand te intalnesti cu ea.Arata-i ca pentru tine este pe primul loc.Petreceti mai mult timp impreuna.Lucrurile mici conteaza cel mai mult.Sun-o in timpul zilei, intreabä cum se simte, cum ii merge, spune-i ca iti este dor de ea, abia astepti sa o revezi si ca nu uiti seara petrecuta alaturi de ea. Fai o surpriza, nu conteaza ce.Cumpara bilete la film, la teatru, nu conteza. Instinctul si ce poti face atunci, in functie de timpul tau si financiar ce iti poti permite. Spune-i ceva amuzant, povestete ce ai facut in timpul in care nu ati fost impreuna. Ofera-i un sarut. Fii natural. Nu uita sa ii spui ca o iubesti, nu compara nici o data o femeie cu alta. Te iubesc-ul adevarat, si care te misca si pe tine, vine atunci cand, il simtiti amandoi.Nu poti spune te iubesc, dacat atunci cand il simtiti amandoi. Din pacate acesasta declaratie, rupe dar si leaga un cuplu.Depinde de cum il spui, cand si cum il arati. Succes. happy
Pup.
nana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invit-o la o prajitura sau la un film si acolo ii spui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate eu zic sa-i spui pur si simplu fara sa-ti fie rusine sau ceva de genul dar inainte de ai spune pregateste fiecare pas fi cat mai apropiat de ea in cazul in care nu esti deja...mult succes si nu uita nici tu si nici ceilalti mai bine sa-ti para rau pentru ceva ce ai facut decat pentru ceva ce nu ai facut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu mai nici eu, si eu caut imi place de o fata dar nu stiu cum sa-i spun ca o iubesc, am incercat si i-am facut complimente dar nu stiu ce crede ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la o fata care la randu-i iubeste in secret un baiat si-si frange manutele si sufera in tacere: spune-i! daca ti-e greu sa-i spui, ia-o de mijloc si sarut-o dulce (cand sunteti mai singurei, bineinteles)! actioneaza! eu una asta astept de la EL... de-as avea suficent curaj sa ma duc la el, sa-i dau una-n frunte, ca-i chior si nu ma vede, si l-as saruta cu foc. dar n-am suficient curaj si-astept sa actioneze el...

| kilaass a răspuns:

Frate n-am nicio idee am devenit prieten foarte bun cu o fata i-am zis foarte multe complimente i-am facut desene i-am compus cantece si nu din astea ala la la la te iubesc, cantece frumoase si cand ii spun ca o iubesc ea crede ca o iubesc ca pe o prietena ce sa fac

| Iza_2113 a răspuns:

Io zic sa ii arati asa facandui complimente glumind ca ea mai mult decat ca alte fete happy si zi pur si simplu ca iti place de ea

| Iuliana_7185 a răspuns:

Salut, poti sa ii aratei unei fete ca o iubesti foarte mult facandu-i cadou un buchet cu flori o cutie de bomboane si o felicitare sau o declaratie de dragoste care sa o impresioneze la nebunie

| RICI a răspuns:

Ma eu am incercat sa fiu:amuzant, dragut, ma respectat-o mai mult ca de obicei si i-am spus pe mess. A doa zi mi-a spus ca ssiea ma place!