| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi sterg contul de pe google?big grinbig grin si daca il sterg mi se sterge si contul de pe youtube?thinking

2 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Nu deschide Internetul. Cum sa ai cont pe youtube, cand poate intra oricine care deschide Internetul?

| Altu a răspuns:

1. Intri in Gmail
2. Click pe Settings in dreapta sus
3. Click pe Accounts (al doilea meniu, imediat dupa General)
4. Click pe Google Account settings (in josul paginii)
5. Click pe the Edit (linkul mare de langa 'My products', sunt mai multe edit mici pe pagina)
6. Click pe Delete Gmail Service si completezi formularul
Stergerea este definitiva, nu poti reveni asupra deciziei dupa confirmare.