| dodorina a întrebat:

Cum pot sa inchid un hi5 daca nu stiu nici idul nici parola?(cineva a facut un hi5 sub numele meu si vreau sa scap de el)HELP ME!

5 răspunsuri:
| Nic a răspuns:

Nu ai cum.

| scumpikkk a răspuns:

Nu poti sad

| andreea7520 a răspuns:

Dai un reclame abuse la tot hi5ul sau la o poza si se poate ca administratorul sa rezolve oarecum problemabig grin alta metoda nu cunosc happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti cu aia de la hi5, din stafful tehnic. le arati hi5-ul tau curent si zici ca si-a facut cineva cont cu datele si pozele tale.

| dulcykaLy a răspuns:

Nu ai cum... trebuie sa ai parola... ca sa poti sa intri pe cont si sa renunti la cont sad