| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa meditez?

Explicati in pasi simplii.

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Doresti ca tu sa oferi meditatii cuiva si nu stii cum, sau doresti sa intri in starea de "meditatie"?

| Perseverance a răspuns (pentru neutrino):

Cred ca nu m-am exprimat chiar corect, doresc sa intru in starea de,, meditatie''

| oldbluegrumpyman a răspuns (pentru Perseverance):

De ce schimbi subiectul? happy

| Perseverance a răspuns (pentru oldbluegrumpyman):

Nu schimb subiectu, am raspuns la intrebarea lui neutrino

| oldbluegrumpyman a răspuns:

Ai nevoie de o incapere aerisita, bine luminata si sa aiba o masa cu cel putin doua scaune. Cateva foi, un pix, un creion, guma si manuale sau carti de specialitate. Dupa ce ai toate astea iti mai trebuie doar persoana care are nevoie de meditatii. Este mai usor cu elevii pana in clasa a opta si cu cat creste varsta si anul scolar, creste si dificultatea si pretul pe care sa il ceri.