| nobilul a întrebat:

Cum pot sa-mi fac propiul server de cs16?

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Accesand http://www.tutorialecstrike.com/inst_server.html si completand pasii respectivi.
Succes!

| faranume_3531 a răspuns:

Http://www.megaupload.com/? d=JP6XGQND uite un site din care poti sa iti descarci propriul tau server de cs gata facut. trebuie doar sa il dezarhivezi sa intri in el sa iti cauti ip-ul si sa joci :D bafta

| ZooM a răspuns:

Sal Frate nu ai nevoie de asa ceva am eu sv me iti dau admin contact id fulgerila100_vlad

| tomagabriel2011 a răspuns:

Ma faranume ......site-ul ii inchis de fbi din cauza ca era unul cu piraterie