| Adiadictie a întrebat:

Cum pot sa-mi FAC si EU mai multi prieteni pe Facebook care sa ma aprecieze?!

4 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Ți aș da eu like uri moca, dar sufăr de lene.

| Adiadictie explică (pentru deeeaqq):

Dau coduri de tigari LA schimb!

| Darkmagic a răspuns:

Facebook e un domeniu incarcat de intelect si cugetari adanci...
Pornind de la aceasta axioma, cum nu baga nimeni in seama un nick gandit ca "Adiadictie", primul lucru, iti schimbi numele in...Valerica Smecheru' sau Mafiotu'.
Pui cateva poze cu un Bemweu, (nu conteaza ca e din 1907), apoi daca ai noroc, convingi o vecina sa-ti pozeze in chiloti, o urci si pe aia pe Facebook si la fiecare "like" sau comentariu raspunzi cu "Sukar!" sau "Sa moara familia", scrise cat mai agramat. Te uiti si tu la ceilalti cum scriu "miau spart luneta" si copiezi (cu iezi cu tot), de acolo.
Mai trimiti prieteneli la toate gagicile pe care le vezi cu buzele ca pompa de desfundat chiuveta...si gata. happy
Succesul e garantat.
Hai, te ubesk. big grin

P.S. Important!
Niciodata, NICIODATA nu spui ca stai in ...Filipestii de Padure, Cluj, Iasi sau pe unde oi sta tu...
O arzi italian! big grin

| anonim123453313 a răspuns:

Intra in grupuri de socializare gen afro si posteaza multe chesti. Gen o poza in care scrii dau note si tu dai add daca iei peste 5 sau gasesti tu. Asta este moda acum