| Doinitza1957 a întrebat:

Cum pot sa-mi recuperez parola cont gmail?

1 răspuns:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Dai pe Gmail iar cand iti apare sa completezi numele si parola apare o rubrica scrisa cu albastru:Nu va puteti accesa contul? dai click pe ea si te intreaba:Aveţi probleme la conectare?

⌂Nu îmi amintesc parola mea

╦Nu îmi amintesc numele meu de utilizator

╦Am alte probleme la conectare

Alegi:Nu îmi amintesc parola mea

Introduci cum zice aici ori adresa asociata contului ori alta adresa:

Pentru a reseta parola, introduceţi numele de utilizator pe care îl folosiţi pentru a vă conecta la Google. Acesta poate fi adresa dvs. Gmail sau o altă adresă de e-mail pe care aţi asociat-o contului.
Confirmi.

Vei primi un email cu parola pe adresa pe care ai completat-o si spune asa:

Pentru a iniţia procesul de resetare a parolei pentru Contul dvs. Google faceţi clic pe linkul de mai jos:
Dai pe link si iti resetezi parola.

Sper ca te-am putut ajuta!
La fel se intampla cand ai uitat numele de utilizator, daca mai ai nelamuriri intreba-ma.