| sofiaaaa001 a întrebat:

Cum pot sa obtin un medic de familie (Bucuresti)? Unde ar trebui sa ma duc ca sa ma inscriu la un medic de familie?

7 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Te poti duce direct la un medic de familie din orice zona, pe care il alegi tu, si vorbesti cu el. O sa iti spuna ce ar trebui sa faci.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Https://www.olx.ro/......IDJIC.html promoted - ia si alege frumos ceva aproape de tine.

| sofiaaaa001 explică (pentru GabiDumitrescu):

Morlaughing)) ce e cu link-ul ala?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru sofiaaaa001):

Daaamn, sa mor si eu. Din greseala! Ia vezi acum - https://www.romedic.ro/cabinete/medicina-de-familie/bucuresti

| sofiaaaa001 explică (pentru GabiDumitrescu):

Ahahalaughing e okay. o sa caut acolo, multumesc!

| darrio2007 a răspuns (pentru sofiaaaa001):

Atata a inteles el.

| darrio2007 a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Asa da, bre.