| Andreasx a întrebat:

Cum pot sa pun poza de profil sa nu o vada cineva care nu e in lista mea de prieteni? Am umblat la confidentialitatea pozei si am pus doar prietenii mei si ai persoanei taguite dar tot se poate intra de pe un alt cont care nu il am la friends.Cum pot rezolva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indiferent că alegi friends of friends, friends, only me, va apărea la profil, dar nu îți pot comenta sau reacționa la poză în funcție de ce alegi.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Poza de profil o va vedea toată lumea însă cei pe care nu îi ai în listă nu vor putea să comenteze sau să dea like.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă te referi la Facebook, nu se poate.