| valyutzu a întrebat:

Cum pot sa scriu numele colorat pe un chat de pe xat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Valy trebuie sa ai xats si sa il cumperibig grin

21 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Intra pe gooogle si afli de acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi xats iar cu xats iti poti cumpara nume colorat (nameglow)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunteti toti niste prosti nu stiti ce este ala un ''xat''fa-ti un xat(pentru detalii-google)apoi ai acolo d ebifat ceva si faci nume colorat

| Bogdan_Anghel_1988 a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tot sti cum se face da-i un raspuns concret.de bifat cv si de facut altceva stim si noi.dar solutia corecta care este?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Abock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma intrebi pe mine habar nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tre sa ai powers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi xats iar cu acei xats iti cumperi nameglow si cu el ai sa ai scrisul colorat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi xats iar cu acei xats iti cumperi nameglow si cu el ai sa ai scrisul colorat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiusadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebui power

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebe ca sa platesti cu cardul de ex: visa... de 5 euro iti iei 30 days si 500 de xats

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aty trebuie sa cumperi xats cu cardul sau cu telefonul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai xats si aia se cumpara cu banii adevarati rolling on the floor)sau ceri si iti trebuie si days

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa moara mamaia daca stiu si eu am incercat in toate felurilesadsadsad

| Adeeeeeeee a răspuns:

Valyuztzu `Le happy in primul rand iti trebuie : logare, days [sau xats ] si powers.
Bafta!

| Rukia_6081 a răspuns:

De aici http://www.mundoxat.com/powers/nameglow/ problema e ca scrie in lb spaniola.Codul de jos il copieyi si la numele tau de pe xat dai v+ctrl. Dar trebuie sa fii abonat.Succes!

| sebasss a răspuns:

Cum fac scrisu colorat la /s?

| Bogdan_Anghel_1988 a răspuns (pentru sebasss):

/s buna ziua#FF0000 e pentru culoare rosie S-AU #FF0101

| Gy0vAnY a răspuns:

Trebuie sa ai xats si aia se cumpara cu credit... mai multe informati pe www.google.com oki;)