| LoveIsAllNeed a întrebat:

Cum pot sa sterg pe facebook mai multi prieteni deodata? DAU FUNDA!happy helllp

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Mai multi odata nu merge! FACEBOOK - Cum stergi un prieten din lista ta de prieteni? Intra pe facebook la Contul meu(dreapta sus) ->click pe Editeaza Prieteni->o sa-ti apara toti prietenii ->si daca te duci cu mouse-ul pe casuta PRIETEN din dreptul fiecarui nume o sa-ti apara in prima linie ->Close Friends ->click OK si l-ai sters! ESTE SINGURA MODALITATE MAI RAPIDA DE STERS PRIETENI DE PE FACEBOOK, Bafta!

| LoveIsAllNeed explică (pentru neluL):

Asta stiamhappy! Dar vroiam sa stiu daca merge sa stergi mai multi... Multumesc!

| neluL a răspuns (pentru LoveIsAllNeed):

Nu merge !

| LoveIsAllNeed explică (pentru neluL):

Am inteles asta! Multumesc pentru raspuns! Byee!