| catthshshshs a întrebat:

Cum pot scoate la imprimanta dar sa imi scoata o pagina si sa am timp sa o intorc sa imi imprime pe verso? Ma refer la imprimare cate o pagina, fara sa le ia la rand...

3 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Mi se pare ca este o optiune ca sa iti intoarca foaia dar oricum...printeaza si tu cate o foaie o intorci etc.

mariana
| mariana a răspuns:

Imprimarea pe fata verso, trebuie sa fie setata de tine initial in Word si anume: dai clik pe "File", apoi apare "page setup", pui bifa pe "mirror margins" si atunci va face posibila imprimarea si pe verso. Initial iti va imprima paginile fara sot si apoi tu trebui sa pui paginile imprimate, in partea de sub cartusul cu toner al imprimantei si atunci actionezi butonul de sus de la imprimanta si-ti va imprima paginile cu sot.
Mult succes.

| sasha a răspuns:

Pai nu ii mai da multe foi baga cate o foaie. o scoate pe aia si dupa aia iti va cere foaie o bagi pe aceeasi dar pe partea cealalta si ii dai next sau apesi pe butonul acela de scoatere a foii happy