| eko a întrebat:

Cum pot scoate pe cineva de pe mess?

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Poate ca nu am inteles eu... dar nu cred ca vrea sa ii dea ignor.ci sa il schoata de pe mess, adica sa iasa, sa fie offline...credbig grin laughing
Asta poti face doar daca sti parola de mess a persoanei respective big grin

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Click dreapta>delete... Nu te va mai vedea online, dar iti poate trimite in continuare mesaje. In cazul in care nu mai vrei sa primesti nici un mesaj de la persoana respectiva intra la preferences (ctrl+shift+p)>ignore list> ignore people below>add si adaugi adresa lui/ei de mess... sau poti alege optiunea ignore anyone who is not on my messenger list si nu vei mai putea primi mesaje din afara, de la persoane pe care nu le ai in lista.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Pui mouse pe el, click dreapta- delete.

HepHap
| HepHap a răspuns:

Daca e vorba de fratiorul tau mai mic, da-i un branci de pe scaun si da-i log out. Odata si odata isi va da seama ca nu e bine sa stea atata pe mess.

| alexdop21 a răspuns:

In primul rand dai click dreapta pe nick-ul persoanei, apoi sealth settings, apoi appear offline permanently to..., apoi mai dai odata click dreapta pe nume, ii dai delete, si delete from adress book to! si gata

| alexdop21 a răspuns:

@ hephap asa e! Batalie pe tastatura

| DMV a răspuns:

Apasa Ctrl + D

| kayan a răspuns:

Sau ii inchizi calculatorul big grin

| angel10 a răspuns:

Simplu, uite cum:
1. retine id persoanei respective, eventual noteaza-l pe o hartie
2. da click stanga pe id persoanei si alegi delete nu uita sa bifezi: "delete from address book, too"
3. apoi du-te sus la casuta messenger apoi privacy options
4. dupa care alegi ignore list
5. apoi add, adaugi id persoanei respective
6. si ultimul pas ignore dupa care click ok
daca stergi id si nu urmezi pasi pentru ai da ignore, persoana respectiva va vedea cand esti pe mess, chiar daca nu o mai ai in lista.
Sper ca te-am ajutat.
pa

| Selu_Ion_1949 a răspuns (pentru angel10):

Am urmat pasii pasii pe care i-ai scris, dar apare "erorr" si un cod -40402... si nu-l pot scoate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu boot yahoo mergewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa scot pe cineva din lista de ignore?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai click pe el ''start'' apoi ->run si scrii
quit-xxx_yyy froom yahoo. quit exc si gatahappy dk nu ai inteles batz_despa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la iel acasa ii inchizi pc apoi pleci aca si gata nu mai ie online mult norockbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii spui sal il stergi din lista si cand raspunde dai add ignore nu greu nici complicat e foarte simplu nu atatia pasi cu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 si nuh ce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tipu cred ca zicea de flod. sa deconecteze userii yahoo oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine cauti raspunsul pe http://lanoapte.ro