| Oltenclan a întrebat:

Cum pot vb cu persoane de la 8 Ball pool prin mesaje, adică ciau ce faci, câți ani ai etc, cine știe

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Din cate stiu eu (nu mai joc de cateva luni) se putea doar cand bet-ul depaseste o anume suma(am impresia ca era atunci cand trebuia sa alegi bila la fiecare gaura, si nu exista linia ajutatoare), mai apoi fiecare din jucatori poate activa chat-ul, iar de acolo puteau vorbi.

2 răspunsuri:
| emipenet a răspuns:

Buna! Acest lucru nu se poate, in romana, dar este o bara daca o apesi apar lucruri de genul
Good luck
well played
etc
Sper ca te am ajutat