| PedoBarbie a întrebat:

Cum poți avea o viață?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar asa cum ti-o faci, prin alegerile si deciziile personale!~

| Lioana a răspuns:

Viata ai deja. Depinde de tine cum o traiesti. Fa ceea ce vrei sa faci!

Bula
| Bula a răspuns:

Nu te reincarnezi, traiesti doar o singura viata.

| nukeyly a răspuns:

Sa te bucuri de fiecare clipa, faci ce simti, ce vrei, si sa nu ramai blocata in trecut indiferent de bolovaniii cazuti pe poteci.

| mihai69 a răspuns:

Te naști.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Viața nu o poți avea. Nu este ceva care poate fi posedat, un bun, un lucru. Apoi spui, o viață, ca și cum ar putea fi mai multe vieți. La o întrebare pusă prost, nu se poate da un răspuns corect.

| darrio2007 a răspuns:

Viata o ai deja. Cum ti-o traiesti depinde doar de tine.

| Roger645 a răspuns:

Intrebare abstracta. Fiind inca vie mai intai sa te stradui sa ramai asa. Viata o vei avea 80% dupa cum ti-o administrezi si cam 20% e sansa, noroc/ ghinion. Iti poti lua ca reper pornind postacii tik-tok cu teribilismele adolescentine mergand mai sus la viata lui J. P. Morgan / John D. Rockefeller/ dr Victor Babes.
https://en.wikipedia.org/wiki/John_D._Rockefeller
In general, daca resetezi un om adult apt de munca, il lasi gol pe camp in zona sa, de regula ajunge tot cam pe un de era anterior.

| ReddY25 a răspuns:

Una da, dar 9 niciodatălaughing

| cristi202 a răspuns:

Una ai deja. Mai vrei inca una? Traieste-o frumos pe aceasta si posibil ca dupa ea sa te astepte o alta. Aceea va fi vesnica.

greece12
| greece12 a răspuns:

Implinindu-ti visele,urmarind sa ti le implinesti,cu rabdare, incapatanare, efort, tenacitate, orice!