| Elena1234456 a întrebat:

Cum poti promova un blog (cu exceptia facebook-ului)? Nu il citeste nimeni sad il am de cateva zile si pur si simplu nu imi vine in minte nici o idee care m-ar putea ajuta sa aduc cativa vizitatori pe zi.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vizitatorii nu ii aduci dupa cateva zile. inveti seo, faci cotent de calitate pe blog, targetezi cuvinte chei si nisa pe care scrii apoi in timp ce cresti in rank urile motoareleor de cautare vei avea si vizitatori. tine cont ca seo e o treaba de luni de zile

| Kidutzzzaaaaa a răspuns:

Cu ajutorul ask`ului. sau daca vrei imi dai linkul` si iti aduc eu cativa :d

| skilletski a răspuns:

Iti faci conturi pe siteuri de socializare si trimiti la toti care ai chef linkul cu deteli despre el si spunand ceva care sa ii atraga si un moto foarte interesan despre blog care sa fie original.(ps.la mine a mers)