| anonim_4396 a întrebat:

CUM poti pune o intrebare cu anonimat aici?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm experienta mea a fost ca a disparut intrebarea cand am sters-o imediat dupa ce am intrebat.
Apoi, cand am vrut sa sterg intrebari mai vechi care aveau deja raspunsuri, le-a mutat pe anonim si mi s-a spus ca nu se sterg definitiv de pe site daca au raspunsuri.
Cineva odata mi-a dat raspuns si dupa ce i-am dat reply, si-a sters raspunsul, eu am vrut sa sterg in ziua urmatoare (de cand postasem raspunsul dar) s-a schimbat pe anonim. Deci, nu stiu cum ar trebui sa mearga de fapt. La unii merge ceva.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti

| RAY a răspuns:

O pui, raspunde cineva, o stergi si gata e anonima

| Ramo137 a răspuns (pentru RAY):

Am facut asta dar s-a sters definitiv laughing

| RAY a răspuns (pentru Ramo137):

Hai sa incercam noi doi

| RAY a răspuns (pentru Ramo137):

Raspunde-mi

| Ramo137 a răspuns (pentru RAY):

A mers, se pare ca trebuie sa ai raspunsuri ORI sa treaca un timp mai lung...nasol

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ți-ai dat numele, ești deja anonim.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

O stergi.

| SilentRain a răspuns:

Ești anonima deja Ramo

| Ramo137 a răspuns (pentru SilentRain):

Si daca familia sau prietenii imi urmaresc contul?laughing

| oglindasultanului a răspuns:

O stergi dupa ce primesti raspuns. ca raspunsul sa ramana si sa fie anonim, trebuie sa treaca 24 de ore

| Michaeel a răspuns:

Decât dacă o ștergi imediat ce o postezi, întrebarea nu va fi ștearsă dar în locul unde trebuia sa apară numele de utilizator, va apărea "anonim".