| RedNose a întrebat:

Cum poti sa faci pe facebook sa nu-ti mai trimita nimeni cerere decat tu sa trimiti? Stiu ca merge sa faci profilul sa-ti trimita cereri doar prietenii prietenilor,dar eu vreau sa stiu unde sa dau la toata lumea.

Imi aduc aminte ca am intrat de pe alt cont mai de mult pe contul unei persoane, cu mult timp in urma(6-7luni) si am putut sa-i trimit cerere,la cateva luni mai tarziu am cautat profilul de pe un alt cont si nu puteam de pe contul ala sa dau decat urmareste, iar dupa 2 saptamani am putut sa-i dau cerere, de pe acelasi cont.

Unde gasesc aceasta optiune?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Activeaza urmarirea si nu iti mai trimite nimeni cereri de prietenie!
CUM SA ACTIVEZI BUTONUL ''URMARESTE'' (FOLLOW) DE PE FACEBOOK! iNTRA AICI https://www.facebook.com/about/follow da click pe Activeaza Urmarirea si apoi Editeaza Setarile. Succes!

| RedNose explică (pentru neluL):

Dar eu voi putea da cereri?

| neluL a răspuns (pentru RedNose):

Normal ca poti!

| RedNose explică (pentru neluL):

MUltumesc mult de tot!