| anonima0101 a întrebat:

Cum poti sa faci "rost" de urmaritori pe facebook?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă eşti fată, postând poze cu tine semi-nud, iar dacă eşti băiat, postând poze cu tine alături de un BMW apărut cel puţin după 2011.

8 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Trebuie să ai profilul pe public. Apoi dacă vrei urmăritori pe facebook înscrie-te pe addmefast.E un program care te ajută să faci urmăritori și like-uri.

| NameHarris a răspuns:

Daca esti fata pozeazate in tinuta lu eva si publica pozele daca esti baiat etaleazati valoarealaughing

| anonima0101 explică (pentru NameHarris):

1.Sunt fata
2.Nu as posta niciodata o poza in care-s "in tinuta" evei
3...
4.#Valoaredinaiamare laughing

| NameHarris a răspuns (pentru anonima0101):

Zi fb tau sa te urmaresc eulaughing) cu lupalaughingrolling on the floor)

| MauvaisRose a răspuns:

Oho, sunt destui noliferi si lingai acolo care se prefac ca sunt interesati de cineva doar sa le intre in chiloti.

| Aly_Allyn_1994 a răspuns:

Mai intai trebuie sa ai activata optiunea,, followers". Apoi, poti sa ii,, castigi" cu ajutorul generatoarelor.
Cateva exemple de generatoare foarte bune sunt : addmefast, like4like, likemelikeyou, etc. Sper ca te-am ajutat. Daca mai ai nevoie de ceva te astept cu alte intrebariwinking