| deia_9483 a întrebat:

Cum pui teme pe nokia 5800 xpressmusic?

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Poi foarte simplu...intri pe www.zedge.net...iti faci un cont..iti selectezi telefonul tau...si dupa aia iti descarci..si daca ai cablu de date le pui in telefon si le aplici:*mult succes

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta stiam si eu dar nu am furnizor la tema asa ca nu ma lasa sa o instalez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti faci un folder in gestor de la aplicatii si dupacea conectezi telefonul prin cablu de date la calculator si o sati apara folder-ul unde o sa puna numela pe care tu ii l-ai dat eie temele din calculator si le dai copy in folderul de pe telefon unde de duci in locul unde i facut folderul cu teme si dai pe el acolo o sati arate toate temele pe care leai bagat si le dai sa se instaleze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Um pui teme pe nokia 5800 xpressmusic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.zedge.net...iti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.zedge.net...iti nu merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sieu un prieten bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teyubesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea stiti sa explicati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pun frate teme pe Nokia 5800 E. M

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invatati si voi sa explicati nu se intelege nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu situ nici eu si vreau sa aflu

| GargoyleLord a răspuns:

Am tot cautat si eu un raspuns la intrebare. Pana la urma am gasit si singur raspunsu. Intri in Menu/ Settings/Aplication mng./ Installiton set/software installation/All... Dupa aia instalati temele de unde leati pus, si merge, apoi settings/ Personal/Themes/General si acolo aveti temele instalate dati pe ele si se aplica. Cu placere!winking