| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun poze de pe telefon pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| MagazinulcCora a răspuns:

Trebuie sa ai internet pe tel si facebook pe mobil.

Intri pe cont si o sa iti arate: Pune o poza.
Si dai clic si selectezi din mobil.

E varianta mai simpla

7 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Buna.
In primul rand trebuie sa pui pozele de pe telefon in calculator sau in laptop (poti face asta si cu cablul de date). Dupa intri pe facebook, pe profilul tau si te duci la Fotografii. Sus, undeva iti apare adauga Fotografii sau ceva de genul asta. Dai click si le selectezi (din calculator). Alegi numele folderului in care vrei sa le bagi sau faci altul nou si se pun acolo (dupa ce se incarca). Sper ca ai inteles.

| MoNoPo a răspuns:

Pai le pui pe pc de pe telefon apoi intri pe facebook si dai acolo adugare photo...Si dupa ce dai de pe faccbook iti da acolo sa intri in pc sa selectezi ce poze vrei tu si de unde le ai...

| AtN a răspuns:

Am internet pe mobil am 200 de mb din aia 200 de mb pot sa si descarc si sa upladez?

| blabla005 a răspuns (pentru AtN):

Pai mb e pentru traficul de date, nu iti ia nimic daca descarci!winking

| Talmaciu_Cristina_1967 a răspuns:

Multumesc tuturor

| Utoiu_Marian_1977 a răspuns:

Utoiu marian 1977