| aLaLa a întrebat:

Cum putem ajuta familiile indurerate care si-au pierdut copiii in urma incendiului de la maternitatea Giulesti?

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa stingem lumina si sa ne gandim la sufletele saracilor copii si sa aprindem si o lumanare. Acesta este cel mai de pret lucru.

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ai cum ajuta? Nu e ca şi cum i-ai putea da copilul înapoi în viaţă. Nu cred că există ceva ce i-ar putea consola! Baftă!

| roksy a răspuns:

nust daca este ceva care le ar acoperi durerea din sufletul lor acel gol ca si au pierdut copilul poate sg nu cred ca poate fi umplut oricum frumos gest ca te ai gandit sa ii ajuti