| Psihoyounger a întrebat:

Cum renunţ la e-mail-urile de la Facebook? Cu zeci de mesaje zilnice de la ei, nu mai pot vedea e-mail-urile pe care chiar trebuie să le citesc.

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Pfuuuu! Cred ca am cautat o jumatate de ora, si in sfarsit am gasit. \:d/
Deci.Te duci sus la "Account"(Contul meu), apoi dai la "Account settings" (setarile contului). Dai apoi la "Notifications"(Notificari)(care se afla sus, in coloana ORIZONTALA, intre "Networks" si "Mobile"), si de acolo, debifezi toate casutele.

Bafta! happy