| StrongHeart a întrebat:

Cum reusesc unii oameni sa mearga pe jar?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu mergeam cand eram mic, imi amintesc si acum, prima oara e frica aia apoi e mai bine

| Celcestietot a răspuns:

Isi fac cont de TPU si dupa ce vad greutatile prin care trec multi utilizatori de aici, vor spune ca asta este nimic in comparatie cu experientele lor, apoi incep sa mearga laughing.

| Dismally a răspuns:

Cum reusesc altii sa stea pe cuie. e vorba de fizica, pare impresionant dar in realitate oricine o poate face.

| PainTech a răspuns:

1. Peste jarul ala se pune cenusa
2. Aia merg pe carbuni, nu stau. Cica nu frige asa tare daca atingi o durata scurta de timp.
3. jarul ala nu e chiar asa fierbinte cat ai crede.

| StrongHeart explică:

Cu ambitie poti sa sari si de la balcon, dar nu toti supravietuiesc laughing

| StrongHeart explică:

Mcpuisor nu ma tenteaza, fa-te kentucky fried chicken