| CrissRonnye7 a întrebat:

Cum sa ai un statut social bun, sa nu fii luat la misto de ceilalti?

4 răspunsuri:
| Steregoi a răspuns:

Sa fi crestin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa vi tu cu idei, daca nu le acceptã ii lasi Balta gasesti Pe altii, fiecare suntem suma a 5 persoane influentate din viata noastrã.

| AwGenetix a răspuns:

Trebuie sa fi inteligent. restul vin de la sine.

| Dragan_Alex_1996 a răspuns:

Deci, hai sa-ti explic cum sta treabatongueentru a avea un statut social bun, trebuie sa vina de la sine adica sa nu fii un "prost" remarca-te, fii serios, si putin rebel daca se poate, trebuie sa faci pe prostul, (mananci sau ei fii mancat)