| daniela_7403 a întrebat:

Cum sa evit inrosirea fetei?:laughing)) adica cind ceva ma emotionez ma inrosesc pe fata...coshmar:crying(((

5 răspunsuri:
| Nymphetamine a răspuns:

As da orice sa ma inrosesc si eu la fata. N-am pic de culoare in obraji...

| Siracuzia a răspuns:

Buna! Nu prea ai ce face, asta este personalitatea ta, esti mai timida.Crede-ma ca si eu sunt la fel si cu greu ascund asta.In astfel de momente de care zici, inspira adanc, gandeste-te la altceva.

| Ellenna a răspuns:

rolling on the floor) Exact asa mi se intampla si mie. Stai linistita, nu e un defect. Unii baieti considera dragut acest lucru. Si e o dovada de bun simt. happy Eu asa consider

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu happy Si mie mi s-a intamplat. Este ceva normal.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce face, asa esti tu, organismul tau.
Asa este si o prietena, cum se emotioneaza se face rosie la fata.
Nu iti face griji, niste pometi rosii naturali sunt incredibili de sexy pentru baieti >big grin