| vasilicaandreea a întrebat:

Cum sa fac ca iubitul meu sa nu mai fie atat de mamos? adica este prea la ordinele mamei sale.

6 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Trebuie sa-i spui sa o lase mai moale dar sa stii ca n-o sa ai prea mult succes in al schimba o data ce el a fost crescut intr-un fel...

| Madayna a răspuns:

Nu poti sa-l schimbi, nu ai cum sa-l schimbi. O data crescut asa, nu poti tu sa-l schimbi intr-o saptamana.

| Roxanna112345 a răspuns:

Pai eu as considera asta mai degraba o calitate, insa daca tu chiar vrei sa-l schimbi, spui ce crezi.happy

| Fiona35 a răspuns:

In locul tau nu l-as schimba, pebune iti plac acei baieti gen "pachete de muschi fara creier", chiar daca e mamos nu inseamna ca o va asculta mereu de mama sa, de exemplu daca mamei lui nu-i place de tine si ii spune sa va despartiti, el daca chiar te iubeste nu o va asculta pe ea, ci isi va asculta inima.

| vasilicaandreea explică (pentru Fiona35):

Da,asta stiu. dar ma enerveaza relatia dintre ei doi. ii prea sufla in bors ei.

| Fiona35 a răspuns (pentru vasilicaandreea):

Dar, oricat ai incerca sa-l schimbi nu vei reusi, daca el asa s-a obisnuit.