| SimonaNicoleta20 a întrebat:

Cum sa fac ca sa indragostesc un baiat de mine ca sa ma iubeasca sa fie mort dupa mine?

Răspuns Apreciat de Editori
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fii naturala, daca te place se va vedea. Nu forta lucrurile pentru ca nu ai nimic de castigat, te va lua drept o fata usor de cucerit...pe atat de usor te va lasa si va trece la urmatoarea. Nu faci pe nimeni sa te iubeasca cu forta. Banuiesc ca esti mica, vei vedea mai tarziu ca iubirea vine la timpul ei si nu cand vrem noi si cu cine vrem noi. Noi vrem multe dar putine se intampla cand vrem, ele se intampla cand trebuie!

8 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu ai cum sa ii influentezi alegerile daca el nu te alege. Oricum, incearca sa fi naturala, nu fatarnica doar ca sa te placa.

| Andreeush a răspuns:

De obligat nu ai cum, deci încearcă să te apropii de el și vezi cum se comportă.

| Bizon95 a răspuns:

Cea mai tare arma a fetelor: pur si simplu ii zambesti de cate ori se uita la tinewinking

| FreddieM a răspuns:

Daca vrei sa moara dupa tine e foarte usor. Mori tu prima.

Răspuns utilizator avertizat
| Clytia a răspuns:

Dacă nu vine de la sine, n-ai ce să faci. Acum n-ai avea cum să forțezi pe nimeni să te iubească. laughing
Dacă el nu te iubește, înseamnă că nu e persoana potrivită pentru tine.

| Andra9pk a răspuns:

Poti tu se te imbraci si in aur din cap pana in picioare laughing
Daca baiatului nu ii place de tine n-ai csf.
Doar nu i-oi face vraji laughing

| shu7e a răspuns:

N-o fa. Incearca ce ti sa recomandat pe aici, adica bagate (maimult sau mai putin) in seama si vezi cum reactioneaza. Si atat. Daca vine si zice ceva bine daca nu iarasi bine (tot tu castigi)