| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac la fierarul de pe metin2ro sa nu mai esueze? As vrea sa imi spuneti sau sa imi dati un hack care sa iti arate cand va esua sau cand nu va rog ajutor!

3 răspunsuri:
| ionut1134 a răspuns:

Nu poti ghici a avut un prieten hack sa nu esueze absolut nimic dar mergea numai pe un metin oricum nai cei face eu spun sa te lasi de ro e un metin cam naspa daca ar avea ratele macar 500% blesuri/metal magic si bonusuri la mag ar mai mere

| BeLeSsE a răspuns:

Pai nu exita nimic deocamdata. Doar sa iti cumperi hack de pe unele siteuri sau de la prieteni etc.

| jkhfqdyfukqwd a răspuns:

Eu sa va spun drept nu mi-a esuat tigrul pana la +8 ca l-am plusat la 00:00 noaptea
si doar vreo 2 iteme mior esuat incercati daca vreti