| andreealarisa a întrebat:

Cum sa fac sa am mai multe like-uri la poze pe facebook? :* raspuns rapid.dau Funda! (scuzati-ma daca nu am pus bine categoria)

6 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

De ce toată lumea aleargă după like-uri?

Nu știu, nu te condamn.

Ai putea să faci un mini chat pe poza ta răspunzând la comentari și așa chiar vei avea câteva like-uri în plus.

Te pup.

| MrAlex a răspuns:

Iti rogi fiecare prieten de pe facebook sa iti de-a like. Daca le dai si tu like la poze iti vor da si ei inapoi

| CuteCurly a răspuns:

De ce toata lumea alearga dupa like'uri?
Roaga-te de prieteni sa iti dea like la poze, dar nici asta nu e o idee stralucita, pentru ca unii vor zice ca esti 'cersetoare'. Sau poti intra intr-un grup de publicitate, le scrii ca le dai like la pagina, sau la poza de profil daca iti dau si ei tie la poza.winking

| asdfghjhghkjj a răspuns:

Buuu, de ce ai vrea asa ceva? daca oamenilor nu le place, nu le place si punct, nu mai insista!

| AdevarulDoare a răspuns:

Daca-i fi populara si ti-ai arata sanii la camera o sa curga like-urile. Frate, alea nu inseamna nimic!

| Amneziedevise a răspuns:

Hei.

Nu trebuie să faci nimic. Persoanelor cărora le va place fotografia ta, vor da like. Nu trebuie obligaţi gen,, Dă-mi like. dau back". Pe mine una mă enervează oamenii ăia. sunt dependenţi. Viaţa nu se trăieşte în like-uri. trebuie să ne obişnuim cu asta.
Facebook este un site de socializare, nu un site de like-uri.

O zi bună în continuare.