| OvIaTaNeBuNa a întrebat:

Cum sa fac sa slabesc? Vreau sa-mi ziceti niste diete care au dat rezultate. Stiti niste ceaiuri care sunt bune pentru slabit? Astept rasp voastre.

Răspuns Câştigător
| ralu_7027 a răspuns:

Cel mai bun "medicament" pentru slabit este sportul.
Si desigur sa reduci portiile de mancare si dulciurile.Asa slabesti cate putin dar stii sigur ca nu vei mai pune la loc.

7 răspunsuri:
| tarziu a răspuns:

Un prieten a slabit 30 kg doar prin faptul ca a renuntat aproape total la paine si a evitat grasimile animale. nici miscarea nu strica!

| ☺Clau☻ a răspuns:

Mama mea a urmat un fel de dieta timp de 13 zile si a slabit 7 kg si s-a mai ingrasat abia dupa 2 ani. Daca o vrei lasa-mi un mesaj pe privat si ti-o trimit

| myckey a răspuns:

Capsula de slabithappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Portii mici 100 gr la 4 ore si slabesti 8 kg in doua luni, nu incerca 10 kg intr-o luna ca vreau sa te am colega de TPUlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa constientizezi de inainte ca e o lupta intre cum a fost invatat corpul pina acum si cum ai sa-l inveti deacumAsta in primul rind pentru ca e cel mai greu. Eu as opta pentru sport si regim alimentar. Dar trebuiesa fii hotarit.Altfel las-o balta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara dulciuri/prajeli/paine si mult sport.

| OvIaTaNeBuNa explică:

Ms alllinnahee hee