| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa faci un baiat sa e placa cand el de abia te cunoaste?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Il faci sa te cunoasca mai bine, petreceti cat mai mult timp impreuna (dar nu toata ziua ca devine enervant si plictisitor), mergeti la concerte, faceti schimb de carti si apoi discutati pe marginea lor, iesiti in parc si vorbiti despre voi, despre trecut, despre visele de viitor.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Iti dai jos sutienul.
Iar daca intrebarea nu e pusa ca sa fie: intra in vorba cu el, arata-i ce stii, asculta-l, ofera-i feedback cand e cazul. Doar nu sta toata ziua pe capul lui ca se va satura de tine.

Shin
| Shin a răspuns:

Foarte simplu! Ii dai sansa sa te cunoasca mai bine pana cand ajunge sa te placa happy
Shin

| rodel a răspuns:

Invata intai ortografia limbii romane, dupa care totul va merge ca pe roate..."De-abia" esti la inceput!