| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fiu mai inalt? Nu stiu exact cat am dar colegii mei sunt mai inalti toti aproape ca mine. Am 12 ani, ofer funda

Răspuns Câştigător
| QElenaBoghiu a răspuns:

Nu te poți înaltă ca asa vrei tu.
Depide de regimul alimentar, antrenamentul fizic a fiecăruia.
Ai 12 ani pana la 18 ani o sa mai crești, vine și Pubertatea etc.
NU trebuie sa fie o problemă înălțimea, greutatea, cm organului genial. Tu încă te dezvolți. Singura ta grija trebuie sa fie școală. Te pup

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mancand sanatos si facand sport zilnic, te poti inalta mai repede.

| oglindasultanului a răspuns:

Cresti mai tarziu, si posibil peste ei.