| romanymilad a întrebat:

Cum sa gasesc un tip pe net care-l cheama Alla si e din LIBAN ..nu stiu numele antreg.va rog sa ma ajutati!

8 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Aaaaaaaaaaa... nu te pot ajuta sa gasesti persoana pentru ca, nu lucrez la Interpol big grin

| Diav0la a răspuns:

Cauti acum in carul cu fan! Marele avantaj si dezavantaj al internetului este ca iti ofera "invizibilitate"... poti sa fii cine vrei tu sa fii, de oriunde vrei sa fii... daca eu iti spun acum ca ma numesc Mary Poppins din Kongo ma crezi si cand nu mai dai de mine o sa o cauti pe Marry Poppins din Kongo, iar eu nu-s numa Madalina din Romania laughing Cati 15 ani ai? laughing

| Moneyandfame a răspuns:

Refuz sa cred ca exista astfel de oameni.Pe bune, nu vreau sa cred. Dar voi tot imi daramati visele.

| mitica_6163 a răspuns:

Nu sunt absurd, cu totii facem greseli gramaticale, dar sunt unele (nu putine aici pe TPU) care dovedesc pur retard. Deci pe langa problema cu Alla, mai ai una.

| aneta a răspuns:

Incearca sa-l gasesti pe hi5.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google itrolling on the floor
Asta da... e o intrebare stupidalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult ca sigur il chema Allah si se pronunta alla, esti sigura ca il cheama alla?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extraordinar laughing,,,, e chiar stupid sa il cauti pe acest tip,, deoarece nu ii sti numele intreg,,, un sfat: renunta,, pentru ca nu vei avea rezultate tongue