| IoanaIonuca a întrebat:

Cum sa imi gasesc o chirie cat de cat ok? (Si ca pret și ca aspect) Sau unde să caut? As dori in Oradea cam 200-250 €, însă ce gasesc pe unele site -uri gen olx sau la agenții mi se par destul de scumpe

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poti umbla prin cartierele care ti-ar conveni, sa intrebi pe cine ti se pare abordabil, daca stie pe undeva. Poti lasa anunt la asociatiile de locatari.

| împreunăfacembine a răspuns:

Ceau Ioana,

Pe OLX găsești chirii destul de faine la 200-250€ sau dacă nu, sunt câteva grupuri de chirii din Oradea și se postează chirii chiar ok și în zone frumoase.

| Criss569 a răspuns:

Bună Ioana!
Eu îți sugerez să încerci aici https://www.imoradar24.ro/......r-30169770
Succes! Și sper ca te-am ajutat.