| jaquelineee a întrebat:

Cum sa-l fac pe fostuu meu prieten sa fie " in limba " iar dupa mine, help plssss kiss!

Răspuns Câştigător
| minu a răspuns:

Incearca sa nu stai sa bocesti dupa el. Distreaza-te, zambeste mereu, incearca sa fii mereu aranjata... asa ii arati ce pierde happy Aaa, sa nu incerci sa il faci gelos cu altul ca ar putea intelege ca esti mai usuratica sau nu ti-a pasat de el. Poti sa flirtezi putin cu baietii, dar cam atat. Asa ii trezesti simtul proprietatii si o sa innebuneasca tongue La mine a functionat perfect cu re-actualul iubit laughing

3 răspunsuri:
| Daiana_1737 a răspuns:

@ Bent0108 Prea tare daca ar fi intrebarea mea ti-as da fundita fara sa clipesclaughingrolling on the floor tare

| minu a răspuns:

Pai e o metoda cam... bizara dar da rezultate garantate! Incearca sa iti bati joc de el, ma refer la propriu razi de el, fa glume cu alti BAIETI despre el, gen sa pice clovnu targului intelegi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Leaga-l de limba si trage-l dupa tine. Recomandare: nu folosi mijloace de transport in comun sau alte vehicule.