| supertare123 a întrebat:

Cum sa ma imprietenesc cu cineva?

3 răspunsuri:
| Andrada003 a răspuns:

Poi...foarte simplu.Te poti imprietenii mai repede cu cineva in special pe jocuri etc...Intreaba-l pe prietenul tau ce face discuta cu el etc.

| eliaclodia a răspuns:

Am citit ca esti doar in clasa a5-a. Ma miram de ce pui o asemenea intrebare in timp ce te "striga" supertare123.
In clasa a cincea eu credeam ca sunt din nastere prietena cu toti. Deci, exact cum orice rocker, consideri ca deja esti prieten, de mii de ani si vezi sa nu o dai in bara. E vorba de deschiderea catre celalalt.Nevoia de a face sa te simti bine si sa ii faci pe altii sa se simta atat de bine cu tine, incat sa zica ca esti:supertare.
Apropos: bancurile plac oricui. Jocuri, mereu gasesti entuziasti, excursii, plimbari cu bicicleta, cu sania, etc.De impartitul pachetului si a manca la comun, nu mai zic.