| Calinizvoru a întrebat:

Cum sa scapi de un fund gras? Sunt barbat si am fundul cam gras.Am si burta mare unpic si soldurile grase,cum as putea sa scap de fund, de solduri si de burta?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deficit caloric. mai putinã Pâine, carbohidrati, dulciuri, prãjeli, mâncare uleioasã.
Dar vezi cã la unele tipe le place sã ai fundul mai gras ca ele. laughing

| iar99Teo a răspuns:

Te apuci de sport si mananci sanatos. Mergi pe munte, mergi cu bicicleta, la bazin, sau gaseste orice alt sport care presupune miscare si iti place. happy