| Serban_Leonard_2000 a întrebat:

Cum sa schimb euro in minute? TELEKOM. Si mai am o problema. Cand vreau sa transfer euro imi spune sa reincarc cartela!

1 răspuns:
| Staif a răspuns:

Nu cunosc Telekom. Dar probabil ca si la celelalte companii, ai oferte cu optiuni de minute. Suni la numarul de serviciu (alte companii au *100#) si acolo iti apare lista de oferte.
Transferul se poate face numai in cadrul retelei. Nu se poate intre retele. Verifica-ti creditul. Poate nu ai cat vrei sa transferi sau, nu mai este activ; e in perioada de gratie.