| JOHNtheADVISOR a întrebat:

Cum să te bucuri și să te mândrești ca băiat când fata cu care ești stă cu tine DOAR fiindcă:arăți bine/ai bani/de frică/este naivă?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi fiindcă ești și tu naiv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e, n-ai ce să faci.

| Amali23a a răspuns:

Sunt barbati la care singura calitate sunt banii sau felul in care arata. Ar trebuii sa le pupe talpile ca sta cu un magar ca ei. Ca sigur daca au gandirea asta sunt prosti, si ca sta de frica nu mai zic astia merita batuti cu biciu. Se cred Dumnezeu. Ma enervati toti baieti, va urasc sunteti bleachhh pa