| Maria3458 a întrebat:

Cum sa te razbuni pe fostul iubit?

30 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Inregistrezi un sex salbatic cu un strain si il trimiti lui (sa aiba dimensiune ca sa prinda ciuda)

| danbnz a răspuns:

Cea mai buna razbunare e sa ai o viata frumoasa in continuare, si atat.

| sierra1 a răspuns:

Ai putea să faci asta împreună cu cel mai bun prieten al lui (înțelegi tu...)

| Drimmero a răspuns:

Ce-s cu copilarelile astea? din moment ce e fosta, fost si tot asa,, in mod normal astia raman la trecut, iti vezi de viata ta in continuare. Poate mai exista sentimente si bla bla, dar il lasi in plata lui ca sa va vedeti fiecare de existenta lui, e mai usor asa/

| Catrice a răspuns:

Îi furi totul.

| Maria3458 explică (pentru Catrice):

Nu am ce sa ii fur.

| Catrice a răspuns (pentru Maria3458):

Ei n-ai.
N-are și el un telefon, niște bani în buzunar?

| Maria3458 explică (pentru Catrice):

Mintea sa i -o fur atat

| Catrice a răspuns (pentru Maria3458):

E buna și aia laughing

| NLS a răspuns:

Il ignori total. (pentru ca dupa o vreme va incerca sa te caute)

| Maria3458 explică (pentru NLS):

Multumesc tuturor dar cea mai bună razbunare e indiferenta totala!

| Hammurabi a răspuns (pentru Maria3458):

Așa ai crede. Dar dacă lui o să i se rupă de indiferența ta, nu vei fi deloc satisfăcută. laughing))
Mai bine ia o cărămidă, așteaptă-l la cotitură și sparge-i dinții din față. Apoi poți să-i bagi câtă indiferență vrei tu. laughing

| Maria3458 explică (pentru Hammurabi):

Nu merge asa isi primeste el rasplata fara sa i rup eu dintii sau vreo coasta.

| Hammurabi a răspuns (pentru Maria3458):

Bineînțeles. Era o glumă.
Dacă e un fost iubit, nu merită nici măcar să te mai gândești la el.
Dacă ți-a făcut rău, își va primi răsplata cu siguranță.

| mentholinks a răspuns (pentru Maria3458):

Din contra. Lui nu-i mai pasa deloc de tine deci cum crezi tu ca daca esti indiferenta total il va afecta cu vreo ceva? El isi va da seama ca tu esti indiferenta tocmai pentru ca inca mai ai ceva pentru el si vrei sa-l faci sa sufere si asta ii va provoca doar satisfactie.

| Maria3458 explică (pentru mentholinks):

Oricum nu merita atentia mea deloc

| DoarAlin a răspuns (pentru Maria3458):

Ii acorzi atentie in mod indirect, din moment ce vrei sa te razbuni pe el.

| Daniela_Cristina_1987 a răspuns (pentru Maria3458):

Ai si tu dreptate...dar panã la Dumnezeu il manancă sfintii? razbunarea chiar si cu un pumn in gura e buna

| Lioana a răspuns:

Nicicum. Razbunarea nu folosește la nimic.
Razbuna-te fiind fericita fara el.

| GirlOnline81 a răspuns:

Chiar crezi ca razbunandu-te, tu te vei vindeca?

| DorelExpertu a răspuns:

Te **** cu el cum nu ai mai facut-o, si cand iti mai cere, nu-i mai dai.

| bbnnmm a răspuns:

Fiind cu adevărat fericită lângă un bărbat pe care îl iubești și care te iubește.

| UnderPressure a răspuns:

Nu te razbuni deloc pe cineva pe care l-ai iubit, si nici indiferenta nu ai cum sa-i arati, decat una falsa.
Poate nu l-ai iubit, si atunci poti sa te porti oricum cu el.

| Maria3458 explică (pentru UnderPressure):

Si nu ar trebui sa fiu indiferenta deloc?

| UnderPressure a răspuns (pentru Maria3458):

Indiferenta reala exista pentru o persoana pe langa care treci pe strada, pentru strainul perfect.
Nu cred ca ai cum sa manifesti indiferenta reala pentru un cunoscut sau pentru un baiat la care ai tinut.
Te poti preface, dar indiferenta nu ai cum sa fi.
Imi pare rau de voi.

| Maria3458 explică (pentru UnderPressure):

Viata merge mai departe asa ca chiar daca o sa ne vedem exista o parere de rau si ne e greu sa ne mai privim in ochi.

| Tobias78 a răspuns:

Foarte simplu! Îţi faci unul nou... mai bun.

| DeDeDeeaSweety a răspuns:

Sa iti faci unul nou, mai bun

| Amigoiulian a răspuns:

Sa slăbești

| Daniela_Cristina_1987 a răspuns:

Daaa e bună si indiferenta dar si sa-l faci gelos. făcându-ti un nou iubit...o să-i dai sah mat?