| ingerash17 a întrebat:

Cum salvez video facut in ProShow Producer? ca dau save si nu il deschide

Răspuns Câştigător
| Byanky13 a răspuns:

Dai sus la Create Output dupa acea la PC Executable SI apoi create pui orice nume vrei, apoi save big grin

sper sa-ti fi fost de ajutor

2 răspunsuri:
| CIRESICA49 a răspuns:

Redenumeste-l si adauga un format de tipul:ppr, pps.pot...Mie asa mi s-a deschis!

| Luca131313 a răspuns (pentru CIRESICA49):

Te salut, cum îl fac avi? În trecut reușeam, acum dau creare avi începe pentru 4 min și îmi întra o eroare, se alveaza automat pana la sec 32, ai idee de ce? Ms frumos