| Girly97 a întrebat:

Cum scap de martora lui Iehova, va rog frumos?

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Nu prea ai cum sa scapi, sunt recunoscuti pentru insistenta lor. Doar daca apelezi la masuri extreme...

| Freya1 a răspuns:

Ii refuzi, le inchizi usa, le spui nu multumesc...

| LoveSleep a răspuns (pentru Freya1):

De ce îți pui 3 poze la profil? Eu zic că una e mult, dat tu arunci bomba. Și ce e cu blugii ăia? Sunt din ăia care îți fac forme? Gen, ai forme pe picior după ce îi dai jos. Te-ai prins? Nu? Ok.

| Freya1 a răspuns (pentru LoveSleep):

Am vorbit cu cineva aici si a fost un fel de provocare si aia cu blugi nu ai vazut conversatiile asa ca nu ai de unde sa stii.
Si mda nu sunt amuzante glumele tale sincer le-ai mai facut si in trecut cu mine si din nou nu stiu cu ce te afecteaza pe tine poza mea

| DonGiani a răspuns (pentru Freya1):

Mie îmi place poza ta, e sexy, ești o femeie frumoasa happy

| Freya1 a răspuns (pentru DonGiani):

Is niste chesti mai ample pe care nu stau sa i le explic la niemni.Multumesc happy

| DonGiani a răspuns (pentru Freya1):

Cu placere happy

| SilentRain a răspuns:

Te dezbraci in fundul gol-golut si le deschizi usa rolling on the floor

| danay72 a răspuns:

Spui ca nu mai vrei sa fii căutată. Înțelegem dacă oamenii nu vor să discute cu noi.Dar daca nu le spui, nu au de unde sa stie.Fii sinceră cu ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristian86 a răspuns:

Le spui că nu mai dorești să fi vizitată de către ei!