| alabalaportocalaaaaaa a întrebat:

Cum se anunta sa fie iarna anului 2013? Ca cea de anul trecut,sau pasnica,dar cu putina zapada? happy
Daca o sa fie cu putina zapada si flescaiala,si vrajeli, o sa ma inchid in casa.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam tirziu, stiu, dar iata:
http://www.realitatea.net/......16555.html

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar cu citeva minute in urma am citit ca iarna urmatoare va fi "cumplita". Adica geroasa si cu vinturi puternice. Probabil nu va fi prea multa zapada. Asta, din pacate, va dauna agriculturii.

| alabalaportocalaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Imi poti spune unde ai vazut anuntul? Daca nu cer prea mult, e bine si asa.
Mersi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru alabalaportocalaaaaaa):

Pe un site de stiri. Abia am revenit acasa. Daca ai rabdare sa caut... Pentru ca nu mai tin minte pe care.

| alabalaportocalaaaaaa explică (pentru anonim_4396):

Am zis doar daca se poate, numai daca stiai site=ul, si te uitasesi recent, mersi mult de tot! Scuze de deranj!

| anonim_4396 a răspuns (pentru alabalaportocalaaaaaa):

Nici un deranj. Ma bucur sa pot ajuta, doar ca uitasem ce am mai citit in acea zi. Multumesc pentru funda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alabalaportocalaaaaaa):

Cam tirziu, stiu, dar iata:
http://www.realitatea.net/......16555.html