| anonim_4396 a întrebat:

Cum se cheama acea aplicatie cu care poti vedea cine se uita la profilul tau de Facebook?

13 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu se cheama, nu se mai poate vedea acest lucru happy

Numai bine!

| gemeni6226 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Da inteleg ce vrei sa spui cum se sterg unele postari pe Youtube probabil si programul respectiv a fost sters de pe net dar in mod sigur a existat si inca de aici de pe TPU a recomandat cineva cuiva asta stiu in mod sigur ca de acolo l-am luat acus 2 ani si eu.Numai cu timpul m-am plictisit si l-am sters.

| DoarBogdan a răspuns (pentru gemeni6226):

Acum nu se mai pune problema de asa ceva, chiar daca ar fi de pe internet sau din alte surse, deci oricine "ar avea un asemenea program", sunt destul de sigur ca nu ar mai functiona, pentru ca s-au facut foarte multe actualizari, s-au schimbat multe structuri, nivele de securitate si... nu as recomanda descarcat ceva de pe internet gratis, decat din site-uri oficiale happy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Se zice că F5 e tasta care îti arată cine iti vizitează profilul mai des.Cine știe...
https://www.zf.ro/......k-11115098

| LPCTSTR a răspuns (pentru floresdemayo):

Mai, F5 da refresh, este o porcarie.

| Celcestietot a răspuns:

Multe aplicatii afiseaza persoane intr-un mod aleatoriu, care nu neaparat s-au uitat la tine pe profil.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu exista asa ceva, toate sunt minciuni ca sa-ti fure date, sa te faca o tinta robotilor sa ajungi sa fii spamata peste tot de indieni, etc.

| gemeni6226 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Eu am avut o data pe calculator anul trecut, dar am sters-o puteam vedea cand se uita seful la postarile mele si la care postari deci era o aplicatie pe calculator nu pe telefon.Nu am date secrete nu ar avea ce sa-mi fure.

| LPCTSTR a răspuns (pentru gemeni6226):

"Can I tell who's looking at my Facebook profile?

No, Facebook doesn't let people track who views their profile. Third-party apps also can't provide this functionality. If you come across an app that claims to offer this ability, please report the app."

Acum pricepi? Scrie in politica lor de confidentialitate, incalcarea lor i-ar duce la parnaie si multe altele. Ce aplicatii foloseai tu sunt porcarii.

| gemeni6226 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Imi pare rau dar, nu numai ca a functionat aplicatia aceea, dar era pe Youtube un filmulet in care iti arata daca urmai procedurile, cine te viziteaza dar aplicatia e cu mult mai usoara.

| LPCTSTR a răspuns (pentru gemeni6226):

Adica tu crezi o aplicatie cu un autor necunoscut, dar nu crezi politica de confidentialitate a INSUSI Facebook?! Oamenilor, ati cazut in cap sau ceva? N-o lua in nume de rau, ca vad in imagine ca esti mai batrana si poate mai neinitiata, dar ce certitudine ai tu ca autorul ala necunoscut nu-ti varsa numere aiurea sa te faca ca crezi?
Daca oamenii iti zic verde-n fata ca ei nu stocheaza nicio data referitoare la cine iti viziteaza profilul, tu de ce continui cu ineptiile si absurditatile?

"niciodata nici in visele tale cele mai urite ca e batrina"
Extraordinar, ce sa-ti povestesc! Tutuiala e durerea ta cea mai mare si mai disperata rolling on the floor Ce mai personalitate...
Si daca varsta este un impediment in a corela faptul ca nu stii si nici nu accepti sa stii, eu ce sa fac? Sa stau la picioarele tale sa te servesc cu toata informatia internetului pe care la naiba de n-o gasesti din 3 taste si-un click? Amuzanti sunteti voi, de va credeti speciali.
Eu sunt etic in limita bunelor intentii cu care vin sa ajut cu informatii, pricepi? Ma doare-n "bascheti" ca va ranesc sentimentele voua, bunicutelor care credeti ca internetul este asimilabil taifasului de la gard. Bun venit in era impersonalitatii, numai timp sa-ti personalizez informatia nu am... Auzi! Cica bunele maniere si etica conservatorista... rolling on the floor Draga, iti place sau nu, ia-ti informatia care te intereseaza si nu face trantele specifice varstei, ca nu-ti ajuta tie si mie-mi pierzi timpul.

| gemeni6226 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Prin faptul ca m-ai facut mai batrina dar de aceea ma tutuiesti sunt in clar cu cartea ta de vizita-in primul rind nu zici la o femeie niciodata nici in visele tale cele mai urite ca e batrina in al doilea rind daca tot ai observat ca sunt mai in etate da am 58 de ani si un baiat de 27 inginer si o fata de 30 profesoara ...ai fi putut sa-mi spui dumneavoastra-dar se pare ca in cercurile extrem de reduse in care te invirti habar nu are nimeni de asa ceva.O sa propun moderatorilor TPU sa deschida o rubrica de Comportament si dialog civilizat, foarte mult tineret duce lipsa de asa ceva in zilele noastre dar bag de seama de aceea nu se deschide asa ceva ca nu ar mai intra multa lume pe aici nu este la moda asa ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aplicațiile de genul ăsta nu sunt nici accurate, nici safe.